7 ניתוחים פלסטיים פופולריים לשנת 2019

ian dooley on Unsplash

כולם רוצים להיראות טוב יותר. עם מנתחים קוסמטיים המציעים ניתוחי פנים, שתלי גוף והשתלות שיער, הסיכוי שלכם להיראות כמו שאתם חולמים הוא במרחק פגישה

ניתוחים פלסטיים כבר אינם מסוכנים כפי שהיו פעם. ההתקדמות בתחום הביאה לשיטות בטוחות וחסכוניות יותר

על פי דוח שפרסמה האגודה האמריקאית למנתחים פלסטיים, 18 מיליון אנשים בארצות הברית לבדה עברו ניתוחים קוסמטיים כירורגיים בשנת 2018. המספרים צפויים לעלות באופן דרמטי לאורך השנים. נכון לשנת 2019 ישנם 7 טרנדים בניתוחים הפלסטיים כיום שעולים לכותרות:

1. ניתוח אף

ניתוח אף היה פופולרי מאז ומתמיד, אך הוא התקדם משמעותית לאורך השנים. כיום, ניתוח שכזה הוא ללא תקופת החלמה ארוכה והסכנה לאף נמוכה משמעותית.

למה ניתן לצפות?
אמנם ניתוחי ניתוח אף נמשכים כיום 3-4 שעות יותר מבעבר, הם בטוחים הרבה יותר למבנה האף הפנימי. התוצאה היא הענקת מראה טבעי יותר.

כמה זה עולה?
החל מ- 14,500 ש״ח. העלות יכולה אפילו להיות גבוהה יותר והיא תלויה בגורמים כמו מיקום, מומחיות מנתחים וכו׳.

כיצד להתאים את האף למבנה הפנים
מקור: יוטיוב

2. מילוי שפתיים

פרוצדורות וניתוחי שפתיים חייבים להיראות טבעיים, ב- 2019 כבר אין מקום למראה שפתיים מזויף. מסיבה זו, מילוי שפתיים מאפשר השתלבות בצורה חלקה לפרופורציות הפנים, ללא נפיחות או בליטות.

למה ניתן לצפות?
המנתח מגדיל את השתפיים על ידי הקטנת המרווח בין האף לשפה העליונה. ההליך מבוצע בצורה כזאת כך שתווי הפנים לא נפגעים. ההליך אורך בדרך כלל פחות משעה.

כמה זה עולה?
החל מ- 2500 ש״ח, תלוי בסוג הטיפול ובמורכבותו.

lip-enhancement
התאמה לפרפורציות הפנים
מקור: flickr

3. ניתוח עפעפיים

מהפך פנים אינו מושלם ללא נגיעה קלה בעיניים. עפעפיים כבדים או כהים יכולים להרוס גם את הפנים האסתטיות ביותר. ניתוחי עפעפיים עוזרים להתגבר על כך באמצעות הליך פשוט שנמשך פחות משלוש שעות.

למה ניתן לצפות?
בניתוח עפעפיים תחתון, המנתח מחליק את כל הקמטים או עור נפול מתחת לעפעפיים. לקבלת תוצאות בולטות יותר, ניתן לשלב ניתוח עפעפיים תחתון עם ניתוחים נוספים אחרים כמו ניתוחי עפעפיים עליונים או מתיחות פנים.

כמה זה עולה?
החל מ- 9,500 ש״ח. כל פעולה או פרוצדורה נוספת יכולות להגדיל את ההוצאות באופן משמעותי.

מצעיר ומחדש את הפנים
מקור: יוטיוב

4. הגדלת חזה וישבן

שתלי חזה וישבן יכולים לעזור להרים את הגוף יחד עם מצב הרוח. בדומה לשיטות האחרות, הדגש הוא על השגת גוף בעל מראה טבעי.

למה ניתן לצפות?
מנתחים מציעים כיום, בנוסף לשתלים, שיטה מתוחכמת יותר של עיצוב שומן עצמי והזרקתו לחזה או לישבן. שלא כמו שתלי סיליקון קונבנציונליים, זהו תהליך הנוטה לפחות סיבוכים ואין צורך בהתאוששות ארוכה.

כמה זה עולה?
החל מ- 40,000 ש״ח. יחד עם זאת, יתכן ויהיה חיובים נוספים בגין בדיקות רפואיות ותרופות לאחר הניתוח.

ד״ר רון טנצר מסביר
מקור: יוטיוב

5. מתיחת פנים

ישנן מתיחות פנים עליונות, אמצעיות ותחתונות. אלה עובדים על שיפור אזורים ספציפיים בפנים ובצוואר והם עוזרים להשיג מראה צעיר יותר.

למה ניתן לצפות?
המנתח מבצע חתכים ומרים את רקמות השריר שמתחת לאזורים שונים בפנים כמו קו הלסת או עצמות הלחיים. טיפולים אלה משפרים את קווי המתאר של הפנים.

כמה זה עולה?
החל מ- 35,000 ש״ח, תלוי בסוג המתיחה.

Face Lift
מורידים כמה שנים מהגיל
מקור: flickr

6. השתלות שיער FUE

FUE מייצג הוצאת זקיקים ( follicular unit extraction) . התאים של המטופל עצמו נלקחים ומושתלים באזורים המקריחים. יכול לשמש גם לשיקום שיער פנים או גבות.

למה ניתן לצפות?
השתלות שיער FUE נהדרות לאובדן שיער חלקי והתקרחות. אמנם הניתוח אורך זמן רב יותר משיטות אחרות אך הוא אינו פולשני כל כך. בנוסף, לא נשארות צלקות לאחר הטיפול.

כמה זה עולה?
עלות ההליך תלויה בכמות השיער המושתל. זה יכול לנוע בין 17,000 – 50,000 ש״ח.

הדמיית השתלת שיער
מקור: יוטיוב

שאיבת שומן

בטן שטוחה זה כיף, אך אנשים רבים אינם מצליחים להשיג אותה למרות שמירה על דיאטה קפדנית ומשטר ספורט. שאיבת שומן היא הפיתרון עבור אותם אנשים מלאי תקווה.

למה ניתן לצפות?
ישנם סוגים שונים של טכניקות שאיבת שומן, בינהן: שאיבת שומן בסיוע אולטראסאונד ושאיבת שומן בסיוע לייזר. ההבדל העיקרי הוא סוג הטכנולוגיה בה משתמשים להסרת שומן. מנתח מקצועי ייעץ לטכניקה מסוימת על סמך מצב המטופל ודרישותיו.

כמה זה עולה?
החל מ- 20,000 ש״ח. הפרש במחיר תלוי בסוג הניתוח ובכמות השומן שיש להסיר.

Liposuction
פיתרון יעיל להורדת שומן
מקור: flickr

בין אם בחרתם בפרודצדורה פשוטה או ניתוח מורכב יש להיוועץ עם מנתח מקצועי ואמין וכמובן לבקש המלצות עבור הטיפול המבוקש.

אל תפספסו