10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019
10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019

10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019

חובבי אמנות ועיצוב? פתחו את היומנים וארזו את המזוודות: אלה הם עשרת האירועים שלא תרצו לפספס ב-2019

LA Design Festival

10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019

20-23 ביוני

פסטיבל העיצוב של לוס אנג׳לס שואף לחלוק כבוד לתרבות הייחודית והעשירה של העיר, ובמקביל לחגוג את מעמדה כבירת עיצוב מובילה. כמדי שנה, גם ב-2019 אפשר לצפות לתצוגה מסעירה של מעצבים מקומיים וכישרונות בינלאומיים בארבעה ימים מרוכזים שיסחררו את ראשכם.

San Francisco Design Week

20-28 ביוני

במרחק שש שעות נסיעה מלוס אנג׳לס יתקיים שבוע העיצוב של סן פרנסיסקו – הזדמנות מצויינת לתפוס שתי ציפורים בטיסה אחת. המארגנים מבטיחים להציג ״את הצומת הייחודי שבמפגש בין רעיונות, עיצוב, עסקים ויזמות, שהופכים את אזור המפרץ למקום הולדתו של העתיד״.

Galway International Arts Festival

10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019

15-28 ביולי

פסטיבל האמנות הבינלאומי שמתקיים בגולוויי הוא אחד מאירועי התרבות המרכזיים באירלנד ואחד מפסטיבלי האמנות הידועים באירופה. בשנים עברו נוצרו במסגרת הפסטיבל הפקות שהוצגו לאחר מכן בכל רחבי העולם.

Nakanajo Biennale

24 באוגוסט – 23 בספטמבר

הביאנלה שבנקנוג׳ו שביפן היא חגיגת אמנות בת חודש שלם. הביאנלה מתקיימת בעיר ההררית ותארח השנה למעלה מ-130 אמנים ואמניות מתחומי הצילום, המיצב והאמנות הפלסטית.

Festival d’Ávignon

4-23 ביולי

הפסטיבל באביניון שבדרום צרפת מציין השנה 73 שנים להיווסדו, שבמהלכן צבר מוניטין של אירוע בעל חשיבות בתחום אמנויות הבמה, שהעולם כולו מצפה לו. התוכניה המלאה נחשפה ב-28 במרץ, מוזמנים לעיין.

Helsinki Design Week

5-15 בספטמבר

שבוע העיצוב של הלסינקי התקבע כפסטיבל העיצוב הרב-תחומי הגדול ביותר במדינות סקנדינביה. מאז נוסד, ב-2005, מבקש ומעודד האירוע שיתופי פעולה בין שדות עיצוב שונים: אדריכלות, אופנה, אמנות ותרבות עירונית.

Istanbul Biennial

14 בספטמבר – 10 בנובמבר

הביאנלה לעיצוב של איסטנבול תתקיים השנה בפעם ה-16, ואתם יכולים לנצל את חגי תשרי כדי לקפוץ לבקר. התוכנית מכובדת ומקיפה וכוללת את מיטב האמנים המקומיים לצד כוכבים בינלאומיים. במסגרת הביאנלה תמצאו מגוון אירועים, לרבות כנסים, פאנלים ואפילו סדנאות.

New Zealand World of Wearable Art

מתי 26 בספטמבר – 13 באוקטובר

״עולם האמנות הלבישה״ הוא שמו של אירוע האופנה המרכזי בניו זילנד, שמארח קרוב ל-60 אלף איש מדי שנה. באירוע מוצגים הדגמים החדשניים, המקוריים והמוצלחים בתחום האופנה, שיצרו מעצבים ואמנים מיותר מ-40 מדינות.

The iENA Nuremberg

31 באוקטובר, 3 בנובמבר

יריד הסחר הבינלאומי שמתקיים בנירנברג מתמקד ברעיונות, המצאות ומוצרים חדשים. האירוע הוא פלטפורמה חדשנית, שבה ממציאים ונציגי תעשייה יכולים להיפגש ולרקום שיתופי פעולה.

Designblok Prague

10 אירועי אמנות ועיצוב בינלאומיים ב-2019

25-30 בנובמבר

הוא אולי אחרון ברשימה, אבל פסטיבל העיצוב ״דיזיינבלוק״ שבפראג הוא אחד הטובים. אירוע העיצוב המתקיים בבירת צ׳כיה מושך אליו כ-300 מציגים ולמעלה מ-50 אלף מבקרים מדי שנה, המתרשמים ממיטב גופי התאורה, הרהיטים, וסרוויסי-תה משגעים.


אל תפספסו