מיתוג גאה
מיתוג גאה

מיתוג גאה

מהתאגידים הגדולים בעולם ועד מותגי בוטיק - כולם מציינים את חודש הגאווה הבינלאומי עם עיצובים חגיגיים וצבעוניים במיוחד. ההכנסות ייתרמו לארגונים .הפועלים למען הקהילה הגאה יש מעצבים גרפים בקהל? קבלו בונוס בסוף הכתבה

41 שנים חלפו מאז התנופף לראשונה דגל הגאווה ברחובות סן פרנסיסקו. ב-26 ביוני 1978 הניפו המפגינים במצעד הגאווה הראשון בהיסטוריה את הדגל שעיצב וצבע גילברט בייקר, אמן תושב העיר, שהפך לסמל שזכה לאינספור מחוות עיצוביות. עם השנים הצטרפו לתומכים בקהילה הגאה גם מותגי ענק בינלאומיים וגם חברות בוטיק מקומיות, שמציעים מוצרים בעיצוב השואב השראה מהיצירה המקורית של בייקר – ההכנסות ייתרמו לארגונים הפועלים למען הקהילה.

אז מסתבר שגם השקיק הזה יכול להיות מגניב

יצרנית הרהיטים IKEA מציעה ללקוחותיה בארה״ב את Kvanting: גירסה בצבעי דגל הגאווה של שק ה-Frakta הכחול, שאותו יוכלו למלא בכל טוב.

מותג גאה
דחוף – מי נוסע לארה״ב? צילום מתוך האינסטגרם של IKEAUSA

נייק. איך לא?

גם Nike חוגגת את הצבעוניות האיקונית עם קולקציית 2019 BETRUE. סדרת המוצרים – הכוללת מדרסים, חולצות, תיקים ועוד – כוללת השנה את דגל הגאווה עצמו ולא עיצובים בהשראתו.

מותג גאה
מתוך האתר של נייק

מוזמנים לשזוף כאן את העיניים..

חומר טוב לחצאית סקוטית?

בית האופנה הבריטי Burberry מציין את החגיגות עם טארטן גאה, שנחשף בשבוע האופנה בלונדון. לדפוס הקלאסי בגווני הבז׳, שחור, אדום ולבן נוספו צבעי דגל הגאווה, שהופכים אותו ל״סמל של אופטימיות והכלה״, הסבירו.

מותג גאה
מתוך האינסטגרם של burberry

גם לספסל יכול להיות סטייל

גם סטודיו 2LG הלונדוני מצטרף למסיבה, עם מהדורה מוגבלת של הספסל האיקוני של יצרנית הרהיטים Ercol. ה-Love Seat יוצע בארבע דוגמאות, שנצבעו ידנית בגווני דגל הגאווה. שלושה פריטים יועמדו למכירה פומבית, שהכנסותיה יועברו לעמותות גאות בבריטניה.

ככה זה נראה, אם מישהו צריך ספסל

סופר היפסטר

מותג מוצרי הטיפוח לגברים Harry השיק ערכת גילוח עם איורים של חוזה אנטוניו רודה הספרדי. המהדורה המוגבלת שמשווקת החברה הבריטית – Shave With Pride – כוללת את סכין Winston וג׳ל הגילוח של Harry. ההכנסות תועברנה לקרן Albert Kennedy, המסייעת לחברי הקהילה חסרי הבית או החיים בסביבה עוינת.

לאתר של Herry’s

מיתוג גאה
נכון יפה? צילום מסך מתוך אתר החברה

ואחרון חביב – לתפארת גילברט בייקר

גילברט בייקר הלך לעולמו זמן קצר לפני חודש הגאווה 2017. באותה שנה חברו יחדיו כמה ארגונים ועסקים והשיקו גופן לזכרו. הטיפוגרפיה והשפה העיצובית משקפות את רוח התקופה החלוצית שבה הונף לראשונה הדגל, וגופן Gilbert זמין להורדה חינם גם השנה.

מיתוג גאה


אל תפספסו