הסגר קורונה – לא רק לילדים: ללמוד באוניברסיטת יוקרה בחינם

ידוע שקשה מאוד להתקבל ללימודים לאוניברסיטאות כמו הרווארד, בראון, פרינסטון, קורנל, קולומביה, ייל ועוד. כעת, 8 מהן מציעות לכם קורסים אונליין ובחינם

הנה טעימה ממאות הקורסים שניתן לקחת בחינם, בינהם קורסים ב: מדעי המחשב, מדעי הרוח, עסקים, אמנות ועיצוב, מדע, בריאות ורפואה, חינוך והוראה, התפתחות אישית ועוד

1. אוניברסיטת הרווארד

האוניברסיטה האמריקאית הוותיקה והעשירה ביותר, ומהידועות שבהן. היא מדורגת באופן עקבי בין האוניברסיטאות המובילות בעולם, חברה בפורום מנהיגי האוניברסיטה העולמית.
קורסים לדוגמא:

אוניברסיטת הארוורד, קיימברידג׳
מקור: David Mark from Pixabay

2. אוניברסיטת ייל

היא המוסד להשכלה גבוהה השלישי בקדמותו בארצות הברית. ייל היא מהאוניברסיטאות היוקרתיות והסלקטיביות ביותר בעולם. חברה בברית הבינלאומית לאוניברסיטאות מחקר וחברה בפורום מנהיגי האוניברסיטה העולמית.
קורסים לדוגמא:

אוניברסיטת ייל, ניו הייבן
מקור: David Mark from Pixabay

3. אוניברסיטת פרינסטון

אוניברסיטת פרינסטון היא האוניברסיטה העשירה בעולם פר-סטודנט. פרינסטון נחשבת כאחת האוניברסיטאות היוקרתיות בעולם, וכך לדוגמה היא מדורגת על ידי פורבס כקולג’ הטוב ביותר בארצות הברית.
קורסים לדוגמא:

Princeton University, Princeton, New Jersey
אוניברסיטת פרינסטון, ניו ג׳רזי


4. אוניברסיטת קורנל

בשנת 2012 זכתה קורנל במכרז להקמת קמפוס טכנולוגי באי רוזוולט בניו יורק, בשיתוף הטכניון הישראלי. שם הקמפוס הוא “Cornell Tech”.
קורסים לדוגמא:

Cornell University, Ithaca, NY
אוניברסיטת קורנל, ניו יורק


5. אוניברסיטת קולומביה

קולומביה נחשבת לאחת האוניברסיטאות הטובות והבולטות בעולם. ב-2019 דורגה האוניברסיטה כ-8 בעולם, לפי הדירוג האקדמי של האוניברסיטאות בעולם.
קורסים לדוגמא:

Columbia University, New York
אוניברסיטת קולומביה, ניו יורק


גם בימי הסגר וגם בימים ״רגילים״ אוניברסיטאות היוקרה הללו מציעות קורסים בחינם אונליין. ישנם מעל 400 קורסים במגוון רחב של נושאים המחכים רק לכם.
לרשימת הקורסים המלאה לחצו כאן

אל תפספסו