הסגר מאיים על העסק? מיזם חדש מציע לכם עזרה

מיזם SMILE

בימים אלו מנסים הרבה בתי עסק להחזיק את הראש מעל המים ולהתמודד עם המשבר בדרכים שונות. לאור המצב החליטו מספר סטודנטים משנקר להתאגד ולנסות לסייע להתמודד עם המצב

Smile – ביחד נעבור את המשבר – עזרו לנו לעזור לכם

“מי שרוצה ויכול לעזור – שירכוש מוצרים בזמן שהעסק סגור”. כשיוזמי SMILE שמעו את המשפט הזה מאבא של חברה, בעל עסקים לצעצועים כ-35 שנה – הם הרגישו שיש פה הזדמנות לעשות משהו משמעותי ויחד עם כמה חברים הם הקימו את מיזם SMILE.
הם ניסחו לעצמם מטרה, פיתחו רעיון כללי ויצאו לדרך

שרשרת של מעשים טובים
מיזם SMILE

מה המטרה ואיך זה עובד:

המטרה: יצירת מקור הכנסה ותזרים מזומנים לבתי העסק במשבר.

איך זה עובד? באתר האינטרנט, כל בעל עסק יכול לפרסם את שירותיו בחינם ולאפשר מכירה של שוברים ו/או הטבות שהלקוחות יוכלו לממש מיד לאחר המשבר, לדוגמה: “קנה שובר ב- 100 ₪ ובעתיד תוכל לממש 130 ₪ בבית העסק”.  מכירות אלו ישמשו תזרים מזומנים (“סוג של הלוואות מהציבור”) גם כאשר העסק סגור ובכך יאפשרו להתמודד בצורה יעילה יותר עם המשבר.

יצירת מקור הכנסה ותזרים מזומנים לבתי העסק במשבר
מקור: SMILE

למה שזה יצליח? SMILE מאמינים ב”שרשרת של מעשים טובים” ובכוחה של החברה להתאגד ברגעי משבר למען האנשים שאנחנו אוהבים. הם התמודדו עם לא מעט ספקות לאורך הדרך, למשל ששבעת משבר יהיה קשה לאנשים לתרום.
״אבל בסופו של דבר ישנה תחושה שאם הצלחנו להתנדב למיזם ללא מטרות רווח כל אחד יכול לעשות צעד קטן כגדול.״ אומרים ב SMILE.

הפלטפורמה פשוטה וידידותית למשתמש, ותציע שוברים והטבות בעלות מוזלת כשהתשלום מתבצע ישירות מול בית העסק, כך ש 100% מהכסף יגיע לבעל העסק. פתרון ישיר זה יוצר קירוב לבבות וערבות הדדית ובעל העסק יכול להודות ללקוח באופן אישי.

אוקיי, אז איך לוקחים חלק? 

  • נכנסים לאתר SMILE
  • מחפשים בית עסק שאליו נרצה לתרום
  • בוחרים סוג וסכום רכישה: שובר/הטבה
  • עוזרים להפיץ את הבשורה:
  • רצוי לפרסם את בית העסק גם בעמוד הפייסבוק.

״אנחנו מבינים שלהצלחת המיזם דרוש שיתוף הפעולה עם גורמים נוספים, ולכן בהזדמנות זו אנו רוצים להגיד תודה לגורמים שמסייעים לנו: ארגון אמון הציבור, עו”ד איריס מורנו, לורי שלום מומחית שיווק מ- Effective Marketing, חנה רדו ועוד אנשים טובים שייעצו ותמכו בדרך״

ארגון אמון הציבור – מקדם הגינות בעסקים

“במיוחד בתקופה זו חשוב לנו לעודד יזמויות חברתיות לקידום עסקים קטנים ועצמאים בכל הענפים, כך שכל אחד מאיתנו יוכל לתמוך אישית בעסקים הקטנים שהוא מכיר ומעריך.
ארגון אמון הציבור ליווה את היוזמה בהכוונה הבסיסית על מנת שההתנהלות של העסקים שבימים רגילים אינם מורגלים בעיסקאות אונליין או עסקאות טלפוניות תהיה תקינה מול הצרכנים שקונים את השוברים.״

ארגון אמון הציבור יחד עם גורמים נוספים מסייע בהקמת ותפעול המיזם
מקור: אמון הציבור


עזרו להפיץ את הבשורה ולעזור לעסקים הקטנים לשרוד את התקופה הזו בשלום, כולנו ערבים זה לזה.
חג שמח

אל תפספסו