אגודת המעצבים הגרפיים בישראל וHackerU מכשירים סטודנטים להשתלבות בשוק העבודה

unsplash

שיתוף פעולה עם אגודת המעצבים הגרפיים בישראל והמרכז להכשרה והשמת עובדים HackerU - להקניית כלי עבודה והכשרת סטודנטים להשתלבות בשוק העבודה

לוקחים את מסלול לימודי עיצוב גרפי צעד מקצועי אחד קדימה

אגודת המעצבים הגרפיים בישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם המרכז ההכשרה והשמת עובדים למקצועות ההייטק HackerU, בו הם לוקחים את מסלול לימודי עיצוב גרפי צעד מקצועי אחד קדימה וכחלק מכך, ישולבו שני חברים בכירים מהנהלת האגודה בפאנל הבוחנים של פרויקט הגמר אותו מגישים הסטודנטים.

הסטודנטים יציגו בפני הוועדה את פרויקט הגמר אותו נדרשים להגיש בסיום מסלול הלימודים, הכולל ספר מותג וקמפיין רחב היקף המציג שפה גרפית ויזואלית של המותג אותו בחרו לעצב כחלק מלימודי הגרפיקה והעיצוב הדיגיטלי.   

לדברי ניר נבות ראש תחום עיצוב גרפי וחווית משתמש ב-HackerU: “בסיום לימודי מסלול העיצוב הגרפי במרכז נדרשים הסטודנטים להגשת פרויקט גמר מסכם, אותו בוחנים ומבקרים בדקדקנות פאנל מומחים כחלק משיתוף הפעולה בין מרכז ההשמה לאגודה, אל הפאנל שהורכב עד כה מחברי הסגל בלבד, יצטרפו מעתה שני חברים מהנהלת אגודת המעצבים הגרפיים בישראל, שניהם מעצבים בכירים בתעשייה.” 

ניר נבות
צילום: ויקטור לוי

“כחלק ממשימתנו להכשיר סטודנטים להשתלב בשוק העבודה בסיום הלימודים, אנו גם מקנים להם כלי עבודה מתקדמים וגם בוחנים אותם לפי אמות המידה והסטנדרטים הגבוהים והמחמירים ביותר בתעשייה. את עבודות הגמר של הסטודנטים יבחנו כעת, בנוסף לסגל המרצים, עיניים חיצוניות של נציגי הגוף הבכיר ביותר בישראל לעיצוב גרפי, ויהוו משנה תוקף לכך שהסטודנטים שמסיימים את מסלולי הלימודים מוכנים להשתלבות בשוק העבודה ולכל דרישה אליה ידרשו בעתיד”. מוסיף נבות. 

אגודת המעצבים הגרפיים בישראל הוקמה ב1935 כאגודת הציירים לגרפיקה שימושית. במשך שנים שימשה האגודה כגוף המייצג של תחום הגרפיקה בארץ אשר מאגד את מיטב המעצבים, בניהם אלו האחראים על עיצוב סמליה של מדינת ישראל. מטרתה הראשית של האגודה היא לקדם את מקצועות העיצוב בישראל על ידי עידוד המצויינות בעיצוב במרחב הציבורי, האקדמי והמסחרי וללוות את המעצב לאורך כל חייו המקצועיים.

אל תפספסו